Atsiliepimai

Klientų atsiliepimai

Jūratė:

Ačiū už patarimus ir pagalbą, net savaitgalinę!!! Ačiū už nuoširdų rūpestį ir naujus skonius! Sėkmės darbuose ir tikiuosi dar pasimatysime :)

2019 gruodis

Silvija:

„Tiksliai pagal pageidavimus sukurtas valgiaraštis. Skanu, sotu, sveika. Rezultatų nereikėjo ilgai laukti.“

2017 birželis

 

Rasa:

Nuoširdus ir individualus požiūris į iškilusius klausimus ir problemas. Tavo konsultacijų įkvėpta jau keli mėnesiai džiaugiuosi gyvenimo pokyčiais. Netikėjau, kad taip lengva pasikeisti, nebenoriu dairytis atgal. Ačiū!

2016 rugsėjis

 

Gerda:

Ačiū, Evelina, už Tavo pagalbą. Be Tavęs nebūčiau išsikapsčius iš valgymo ir nuotaikų sutrikimų, be Tavęs nebūčiau numętus 8kg, be Tavęs turbūt nebūčiau išmokus taikiai gyventi su savimi. Ačiū Tau, jog išmokei mane taisyklingai valgyti, laikytis režimo, bei pasidalinai nuostabiais patarimais!

Visada Tau dėkinga

 2016 gegužė

 

Lina:

Evelina, Jūs nuostabi, labai  ačiū!!!!!!

Buvau jau beprarandanti viltį, kad mano organizmas puikiai reaguos  į maistą ir galėsiu be baimės valgyti!

Jums dėkoja ir mano pilvas :)

Atradau naujus produktus: avinžirniai, kinva, spindulinės pupuolės, lęšiai, dabar tai kasdien yra mano racione. Jūsų praktiniai patarimai, atidi gyvenimo būdo analizė atvedė mane į savo kūno pažinimą. Vėl iš naujo galiu džiaugtis maisto teikiama nauda ir malonumu.

Bet gi tai dar ne pabaiga – apkrėtė mane judėjimo virusu :) – šiaurietiško vaikščiojimo lazdos kas rytą manęs laukia paruoštos.

 Taip ir toliau gelbėkit mus nuo mūsų pačių :)!!!!!

 2015 spalis

 

Sandra:

Ačiū, ačiū, ačiū :) už gerą nuotaiką ir palaikymą. Džiaugiuosi atradusi tiek daug naujų produktų ir patiekalų.

Sėkmės darbuose :)

2015 birželis

 

Svetlana:

Kas kartą kai nusvyra rankos ir ateina aplaidumas, Tu vėl mane tarsi prikeli. Beje, prieš kiekvieną konsultaciją tenka pasistengti, nes tavo kūno masės sudėties analizatorius parodys ką valgiau ir kiek judėjau :)  Ačiū už viską!

2015 sausis

 

Rūta:

Greiti rezultatai nuolat atsigręždavo prie mane pačią. Badavimas ir baltyminės dietos sukeltos pasekmės sugrįždavo su kaupu. Tačiau tik čia pagaliau supratau ir įsitikinau, jog skubėjimas tik dar labiau žaloja organizmą. Dabar turiu ilgalaikį rezultatą ir nereikia nuolat varžytis prie stalo.  :) Ačiū!

2014 rugsėjis

 

Veronika:

„Esu labai patenkinta rezultatais ir skirtu dėmesiu. Vargu ar iki šiol be pagalbos numesčiau bent kilogramą.“

2014 kovas

 

Jurga:

„Nesitikėjau, kad po nėštumo atrodysiu storai ir kad bus sunku numesti svorio. Dabar aš keičiuosi, gražėju. Labai geras jausmas, kai kūnas grįžta į senas vėžias ir aplinkiniai pastebi. Ačiū tau už viską, aš vėl myliu save.“

2014 vasaris

 

Rita:

„Niekada negalvojau, kad laikantis dietos galima valgyti ką mėgsti. Bet kai sudarė man asmeninę dietą, tai ne tik, kad kilogramai tirpo, bet ir nereikėjo kardinaliai keisti produktų. Šiai dienai atsikračiau 15 kg. Didelis ačiū už pagalbą!!!!“

2013 gruodis

 

Kristina:

„Ačiū už patarimus, kaip maitintis sveikai ir labai skaniai, kaip sportuoti taisyklingai ir efektyviai. Sportas gryname ore daro stebuklus! Ačiū už profesionalų požiūrį, draugišką paskatinimą ir palaikymą, žengiant kiekvieną mažą žingsnelį tikslo link!!“

2013 gruodis

 

Lina:

„Per pastaruosius penkis metus nesibaigiančios „dietos“ man baigės įsibėgėjančia valgymo sutrikimų liga. Esu labai dėkinga už sutvarstytą sielą ir teisingo požiūrio formavimą. Nes lieknėti tikrai galime sveikai. Ačiū Tau labai.“

2013 lapkritis

 

Google GmailEmail

Bendraukime Facebook

Atsiliepimai

2017 birželis, Silvija: „Tiksliai pagal pageidavimus sukurtas valgiaraštis. Skanu, sotu, sveika. Rezultatų nereikėjo ilgai laukti."
Daugiau atsiliepimų...

Naujienlaiškis


2017 © Lieknėk sveikai!
Svetainę sukūrė: Regulus.lt